Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

Joomla! Web Sitenizi Hızlandırın

JCH Optimize Plugin, HTTP isteklerini en aza indirgeme ve web sayfası boyutlarınızı azaltma gibi Joomla!, WordPress, Magento veya Drupal web siteleri için daha hızlı sitenizi yükleme ve birkaç ön uç iyileştirme sağlar.

Ön uç iyileştirmeleri, web sayfanızın daha hızlı yüklemesini sağlamak için HTML'de yapılan değişiklikleri ve tarayıcı tarafından indirilen dosyaları ifade eder. Bu eylemler genellikle tarayıcı tarafından azaltılmış http isteklerine, daha küçük sayfa boyutlarına ve sonuçta daha kısa sayfa yükleme sürelerine neden olur. Bu, kullanıcıların web sitelerindeki deneyimlerini artırmak ve ziyaretçileri korumak isteyen web sitesi sahipleri için sayfanın indirilmesi 4 saniyeden fazla sürerse ziyaretçilerin siteyi terk etme eğilimi gösterdiğini göstermesi açısından çok önemlidir. Google Arama Motoru Optimizasyonu için de önemlidir, çünkü Google, sayfa yükleme sürelerinin web sitelerinin arama sonuçlarındaki sıralamalarını etkilediğini önermektedir.

JCH Optimize, ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunuyor. Bir çok özellik bu durumda Pro yani ücretli sürümde mevcut. Ücretsiz sürümde sitenizdeki js, css ve resim dosyalarına müdahale edebiliyor karar sizin. Ayrıca kullanım belgeleri buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İndir: JCH Optimize Plugin v5.1.2

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın